گروه تولیدی شیکودک

درباره ما

درباره ما

 

صاحب امتیاز:

خانم سید گلاله فاطمی

 

  • شیکودک فروشگاه تخصصی مبلمان، سرویس خواب و سایر محصولات صنعت دکوراسیون است. شیکودک تولید کننده و عرضه کننده تمامی محصولات موجود در وبسایت بوده و تمامی مراحل تولید و عرضه محصولات معرفی شده در وبسایت زیر نظر هنرمندان، کارشناسان و متخصصان شیکودک انجام میگیرد.

 

  • در شیکودک محصول تولیدی مستقیماً و بدون واسطه به مشتریان تحویل می شود و به همین دلیل مشتریان میتوانند هر گونه ابهام، سؤال و خدمات پس از فروش را به طور مستقیم و با کمترین پیچیدگی با ما به عنوان تولیدکننده و عرضه کننده محصول در میان بگذارند.

 

  • ما در شیکودک با تجربه بیش از ۱۰ سال تولید و عرضه انواع مبلمان و سرویس خواب و سایر محصولات صنعت دکوراسیون، به خوبی با بازار این صنعت آشنا هستیم و از سلایق گوناگون مردم ایران در این حوزه کاملاً آگاهیم. از طرف دیگر قیمت گذاری منصفانه شیکودک، تولید و عرضه محصول شما بدون هیچ واسطه ای، ارسال به سراسر کشور و درب منزل شما و… عواملی است که میتواند به شما در انتخاب فروشگاه اینترنتی شیکودک برای خرید کمک کند.

 

  • باور ما در شیکودک این است که: ما در خانواده بزرگ شیکودک، با همدلی و احترام متقابل به نیروی انسانی خود، سختکوش و متحدیم تا با کار تیمی و تمرکز بر مشتریان خود، صداقت، اعتماد و احترام را در عین آگاهی بخشی برای آنان به ارمغان آوریم و محصولات و خدماتی با کیفیت و بهبود مستمر و متناسب با شأن و شخصیت والای مشتریان خود فراهم آوریم و همواره برای تحقق این باورمان در تلاشیم.

 

با ما شیک باشید

X