گروه تولیدی شیکودک

پاتختی سرویس خواب چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

امروزه یک اتاق خواب بدون سرویس خواب با تمام اجزایش تقریبا غیر قابل تصور است. یکی از اجزای اصلی و پر کاربرد سرویس خواب، میز‌های پاتختی هستند که کاربردهای بسیاری در اتاق خواب و در کنار تخت دارند. ما در این مطلب از مجله مبلمان و دکوراسیون توکامگ قصد داریم به این سوال پاسخ بدهیم که پاتختی سرویس خواب چیست و چه کاربرد‌هایی دارد؟ با ماهمراه باشید.

پاتختی سرویس خواب چیست؟

سرویس خواب از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر کدام علاوه بر کاربرد‌های گوناگون، زیبایی‌های خاص خود را دارد. اجزاء سرویس خواب، شامل موارد زیر می‌باشد:

۱. آینه

۲. میز آرایش

۳. تخت

۴. پاتختی

۵. پاف

۶. کمد لباس

۷. صندوقچه

البته این اجزاء به دلیل اینکه سبک مبلمان در طول تاریخ تغییر کرده است و هریک از تولیدکنندگان، موارد خاصی را مهم‌تر می‌دانستند این اجزاء دچار تغییر شده است و مواردی که امروزه جزء عناصر اصلی سرویس خواب به شمار می‌روند شامل تخت، میز پاتختی، میز آرایش، آینه، کمد و پاف می‌باشد. ما در این مطلب قصد داریم از بین این اجزاء به بررسی ماهیت و کاربرد میز پاتختی بپردازیم.

 

 

وجود میز پاتختی یکی از ملزومات اتاق خواب محسوب می‌شود. میز‌های کوچکی که در دو طرف تخت مورد استفاده قرار می‌گیرند، اصطلاحا پاتختی نامیده می‌شود. شکل ظاهری میز‌های پاتختی همانند میز‌های معمولی است و تفاوت آن با سایر میز‌ها در یک یا دو محفظه و کشوی آن است.

 

 

همانطور که در بالا مشاهده کردید ما به این سوال که پاتختی سرویس خواب چیست به اختصار پاسخ دادیم.

 

امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید بهترین انتخاب و تزیین را در اتاق خواب خود به کار ببرید.

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X